Kontakt: tel: 32 724 08 07, kom.: 506 127 827,  570 123 162;

e-mail: biuro@ekol-bhp.pl, biuro@ekol-bhp.sklep.pl

"EKOL-BHP" Firma Usługowo-Doradcza, 40-082 Katowice, ul. Jana III Sobieskiego 27, tel. 32 724 08 07, kom. 506 127 827

Ochrona przeciwpożarowa

Oferujemy Państwu usługi doradcze, kontrolne oraz szkoleniowe z zakresu ochrony przeciwpożarowej do których należą m.in.:
» dla budynków i obiektów budowlanych - tworzenie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego zgodnych z obowiązującymi przepisami i rozporządzeniami,
» kompleksową ocenę ryzyka związanego z możliwością wystąpienia w miejscach pracy atmosfery wybuchowej,
» profesjonalne przeglądy PPOŻ i stworzenie odpowiedniego protokołu,
» szkolenia pracownicze,
» analiza ryzyka pożarowego i technologicznego w zakładzie pracy oraz przedstawienie wypływających z niej wniosków,
» wyposażanie zakładów pracy w niezbędny sprzęt, taki jak:
- instrukcje przeciwpożarowe
- wykazy telefonów alarmowych
- znaki bezpieczeństwa ewakuacyjne
- znaki bezpieczeństwa PPOŻ
- pożarnicze tablice informacyjne
- podręczny sprzęt gaśniczy
» doradztwo w sprawie ochrony przeciwpożarowej,
» przeprowadzanie prób ewakuacji.
Oferujemy umowy o stałej współpracy oraz realizację zleceń jednorazowych.

 

 

Wykorzystujemy ciasteczka (cookies) w celu gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu. Stosowane przez nas pliki typu cookies umożliwiają utrzymanie sesji po zalogowaniu. Zapoznaj się z polityką cookies klikając link Polityka Prywatności

GÓRAŻDŻE CEMENT S.A.; "J.T.C." S.A; Fabryka Przewodów Energetycznych S.A.; Leroy Merlin Polska Sp. z o.o., ENERGOINSTAL S.A.; JOBS.PL S.A.; MPGK Katowice Sp. z o.o.;EXBUD SKANASKA S.A.; ATLAS POLAND Sp. z o.o.; Regionalna Izba Obrachunkowa w Katowicach; LSI SOFTWARE S.A.; BARTEK S.A.;  "DROP" S.A.; AB Industry S.A., Mix electronics S.A.; Elmech-Kazeten Sp. z o.o.;  SERENISSIMA POLSKA Sp. z o.o.; Keraniss Sp. z o.o., Techformont Sp. z o.o.; GTX Hanex Plastic Sp. z o.o., SIMET S.A.; STALOBREX Sp. z o.o.; Emedium Sp. z o.o.; OPEK Sp. z o.o.; MACMILLAN POLSKA Sp. z o.o.; "ATOS" Sp. z o.o.; Urząd Gminy w Psarach; Gimnazjum Nr. 4 w Dąbrowie Gorniczej; NBP; Zespoł Nauczycielskich Kolegiów Jezykowych w Sosnowcu; BUDONIS Sp. z o.o.; Huta "Będzin" S.A.; ASI POLSKA Sp. z o.o.; DOSTER Sp. z o.o.;., GIMNAZJUM NR 13 w Katowicach; Szkoła Podstawowa nr 20 w Sosnowcu; ADM w Sosnowcu; NOMAX Sp. z o.o.; PMICOMBERA Sp. z o.o.; 4 PARTNERS POLSKA Sp. z o.o.;  POLSOFT ENGINEERING Sp. z o.o., IQFM Sp. z o.o.; NZOZ Osrodek Zdrowia w Sworach; "ROMICO" Sp. z o.o.; JD-Tols Polska Sp. z o.o.; PRONOS Sp. z o.o.; UNIDAWELD Dariusz Szota; F.H.U.P. "BUD-MET"; Audit Consulting Municipal Sp. z o.o.; GLASSKONCEPT Sp. z o.o.; Nasza Era Sp. z o.o.; JD-Tols Polska Sp. z o.o.;  Zakład Stolarsko Tartaczny – Ryszard Winiecki; EURODIRECT Sp. z o.o.; POLZUG INTERMODAL POLSKA Sp. z o.o.; Biuro Turystyki ZNP LOGOS TUR; VERSO APT Sp. z o.o.; WORK EXPRES Sp. z o.o.; Restauracja La Cantina; NOMAG Sp. z o.o.; Stowarzyszenie Niepełnosprawni Sp. z o.o.; Leiter Polska Sp. z o.o.; ECOPIG Sp. z o.o.; Biuro Turystyki ZNP Logo Tur Sp. z o.o., Spóldzielnia Mieszkaniowa „GWIAZDA”, GREENLUX Sp. z o.o., SUPER TRAWEL GROUP Sp. z o.o., Firma Handlowo Usługowa ELEWAX , KTM Sp. z o.o., Precision HR Sp. z o.o., Liani 2 Sp. z o.o., ICC sp. z o.o.; AP&T Polska Sp. z o.o.; HARTWIG-TRANS Sp. z o.o.; Szkoła Podstawowa im. St. Wyspiańskiego w Porębie Żegoty; PW "GOMEX" Sp. J.; KOMORNIK SADOWY przy Sądzie w Dąbrowie Górniczej Piotr Nowerski; MIEJSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W BEDZINIE; DARMAN EUROPE SP. Z O.O.; "CATBUD" Sp. z o.o.; Titan Lux Sp. z o. o.; Exact Systems Sp. z o.o.; AKSAM Spółka z ograniczona odpowiedzialnością; MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej; JINFA Sp. z o.o.; Tritex Sp. z o.o.; Silesia Recycling Sp. z o.o.; VITBERG BIS Przychodnia Vita Medicus; AUTO TRUCK SPYRA; Maintpartner ASI Spólka z o.o.; SECURAL Jacek Giersz; EFEKT Tomasz Szota; Wydawnictwo "TRIADA"; Heisterkamp Transport Sp. z o.o.; "HALE NAMIOTOWE"; "GEOPOMIAR" FHU "KROTON"; Uslugi budowlane FACHUR; Hurtownia BAX; PHU KOM-BUD; KARO-TEL; "REVIVAL'; PROFTECH s.j.; "RAZ DWA TRZY"; ADPARIT S.C.; APTEKA "VIS-VITALIS" S.C.; APTEKA "FLOS" S.C.; "MISTRAL" Firma Wielobranzowa; APTEKA "HIBISKUS" S.C.; SPEED S.C. Szkoła Jezyka Angielskiego; Salon Urody "Joanna"; P.H.U. "AER"; F.P.H. Janina Debowiec; F.U.H. "EWI"; PANORAMA S.C.;  Szkoła Podstawowa nr 3 w Mikołowie; Miejskie Przedszkole Nr 3 w Mikołowie; Zespół Szkół nr 2 Szkoła Podstawowa nr 6 w Mikołowie; Przedszkole Nr 9 w Mikołowie; Szkoła Podstawowa nr 4w Mikołowie; Przedszkole nr 12 w Mikołowie; Szkoła Podstawowa nr 5 w Mikołowie; Przedszkole nr 1 im. Jasia i Małgosi w Mikołowie; Szkoła Podstawowa nr 8 w Mikołowie; Przedszkole Nr 2 im. Kubusia Puchatka w Mikołowie; Przedszkole Nr 4 w Mikołowie; FIRMA HANDLOWA Marzena Witek; PRACOWNIA ZLOTNICZA DARIUSZ WITEK; DAR-KLIMA Dariusz Konderak; KPS Spolka Jawna; Uslugi Transportowe Jerzy Mroz; Usługi Transportowe Mariusz Długokecki; CARBO-CAR; Kalmar Robert Kreczmanski; SKLEP GARMAŻERYJNO-SPOZYWCZY w Tychach; Osrodek Szkolenia Kierowców "ELKAR; FHU "EKON" Jarosław Trzaskowski; MARTINS Marcin Zebrowski; "ALFA" Barbara Jablonska; Usługi Transportowe Jerzy Mróz; Pracownia Stolarsko Tapicerska Eli i Pawła Dunajewskich; Fundacja im. Grzegorza Dolniaka; Agencja Niań i Opiekunek "RODZINA"; Blacharstwo Tomasz Pawelec; Biuro Senatora Misiołka; San Marco 2; FHU GALF; PRESSUS Michał Kulej; FESTA-TECH S.C.; FHW FACHOWIEC; DAGO OFFICE Damian Górny; LAMPART Marcin Księżyk; Firma Intrata Koryniowski Krzysztof; Spółdzielnia Mieszkaniowa „GWIAZDA”; ITS SILESIA Jacek Pańczyk; ROBMAR; Bluwer Trans Lucyna Tomaszewska;  HANOI-NGUYEN VAN KHOE; PHU Joanna Bruzda; Tommedia Tomasz Moskal; FHUP TRANZDREW; Firma Pareneza Tadeusz Otka; MODNA SZAFA Barbara Góra; Salon Kosmetyczny ELILAH; PHU MOD-KOM Damian Buła; F.P.H.U REKORAL Zbigniew Rostek; DoDo Agnieszka Swiercz; STUDIO DESIGN - Adam Wosik; KOPPE Gola i Drobczyk Spółka Jawna; AGMAR Marek Kłopocki, Dawid Marszałek; Mc Sat s.c. Jerzy Wojtas, Magdalena Wojtas; Silesia Escort Service Tomasz Ptasinski; EKO-MIASTO; TADO Dariusz Kempa; WEDAL Edyta Wieczorek; ArtPiomar Marzena Ryłko-Piotrowska; Firma Budowlano-Sprzatajaca NAD-BUD; Zakład Sprzętu Rehabilitacyjnego Stanisław Misiarz; Kancelaria Podatkowa Anna Piątkowska; RED SEVEN Dariusz Drewiczewski;